Wiele osób marzy o wybudowaniu własnego domu w atrakcyjnym miejscu, bliżej natury. Chcemy pomóc w realizacji Państwa marzeń. Mamy do zaproponowania specjalnie przygotowany teren pod budowę domów jednorodzinnych i szeregowych w Wałbrzychu pomiędzy ulicami Orkana, Beskidzką i Sosnową.
We wrześniu 2009 r. zakończyliśmy prace budowlane związane z przygotowaniem dróg dojazdowych (drogi asfaltowe), sieci energetycznych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych. Przygotowaliśmy również infrastrukturę pod położenie linii teleinformatycznych.
Na podstawie odrębnej umowy jesteśmy gotowi wybudować dla Państwa dom jednorodzinny lub w zabudowie szeregowej.

Rzut hali DPP
Dostęp do Osiedla Tęczowego zapewnia ulica Orkana łącząca się bezpośrednio z ulicą Wrocławską (droga krajowa nr 35). Zgodnie z MPZP Osiedle Tęczowe będzie miało również połączenie z ulicami Sosnową i Beskidzką.
Przedmiotowy teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który został przyjęty:
Uchwałą Nr LVI/431/06 Rady Miejskiej Wałbrzycha z dnia 28 września 2006 roku (treść Uchwały - link do strony UM Wałbrzych).

Załącznik nr 1 do Uchwały LVI/431/06 - rysunek planu miejscowego (link do strony UM Wałbrzych)

Podjęliśmy współpracę z firmą Archipelag sp. z o.o. z/s we Wrocławiu, która zajmuje się przygotowywaniem szerokiej gamy projektów domów jednorodzinnych, aby ułatwić Państwu przy pomocy wizualizacji wyobrażenie przyszłego wyglądu osiedla. Naturalnie to w Państwa rękach leży i tylko od Państwa zależy przyszły wygląd Osiedla Tęczowego.

Wszystkich zainteresowanych nabyciem wymarzonej nieruchomości pod budowę własnego domu zapraszamy do siedziby naszej Spółki przy ul. Uczniowskiej 16 (budynek Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, I piętro) od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 17.00, w celu rozpoczęcia rokowań na nabycie działki.

Szczegółowe informacje można również uzyskać pod numerami telefonów:
(+48) 663 181 666 (Mariola Kozłowska)

lub wysyłając zapytanie na adres poczty elektronicznej:
ipd@ipdevelopment.pl
Na poniższej mapie zaznaczono aktualnie wolne działki oraz działki już sprzedane (oznaczone kolorem czerwonym) lub zarezerwowane (oznaczone kolorem różowym).
W zakładce Tereny Mieszkaniowe/Osiedle Tęczowe Wałbrzych znajduje się pełen wykaz numerów dostępnych działek oraz ich powierzchni.

Rzut hali DPP

Informacje

Lokalizacja inwestycji:
  • Wałbrzych, Osiedle Tęczowe
OSOBY DO KONTAKTU: Mariola Kozłowska
tel. (+48) 663 181 666
ipd@ipdevelopment.pl
Kontakt do Spółki:
  • ul. Uczniowska 16
  • 58-306 Wałbrzych
  • tel. (+48) 74 646 25 70
  • faks (+48) 74 646 25 74