PLAC DO WYNAJĘCIA

Zapraszamy do skorzystania z oferty najmu placu składowego /parkingu- zlokalizowanego  w miejscowości Świebodzice, przy ul. Kasztanowej.

Plac położony jest w obrębie Świebodzickiego Parku Przemysłowego, gdzie znajdują hale produkcyjno-magazynowe z bogatym zapleczem administracyjno-socjalnym, w których miejsce do prowadzenia biznesu znalazło wielu lokalnych i międzynarodowych przedsiębiorców. Plac w pełni ogrodzony, wyłożony kostką betonową, po którym mogą poruszać się samochody ciężarowe. Wjazd na teren Parku przemysłowego od strony ulicy Wałbrzyskiej oraz Kasztanowej (nowy łącznik) .

Miesięczny czynsz z tytułu  najmu – 18 750,00  zł (słownie: osiemnaście tysięcy siedemset pięćdziesiąt złotych )  netto plus podatek VAT według stawki obowiązującej w dniu zawarcia umowy.

Stawka czynszu nie obejmuje zimowego i letniego utrzymania placu.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu odpowiednich przepisów.

Więcej informacji dostępnych pod następującymi numerami: +48 74 646 25 76; 663 181 666, drogą mailową: mariola.kozlowska@ipdevelopment.pl lub w siedzibie „INVEST-PARK DEVELOPMENT” sp. z o.o. przy ul. Uczniowskiej 16 w Wałbrzychu.