INVEST-PARK DEVELOPMENT udostępnia powierzchnie produkcyjno – magazynowe w nowo wybudowanych oraz zmodernizowanych halach przemysłowych. Hale są zlokalizowane w Parkach Przemysłowych w Dzierżoniowie, Świdnicy, Świebodzicach i Wałbrzychu.

Podstawową formą udostępniania powierzchni produkcyjno-magazynowych jest wynajem. W niektórych przypadkach możliwy jest także zakup lub leasing wybranych obiektów przemysłowych.

W zarządzanych przez INVEST-PARK DEVELOPMENT Parkach Przemysłowych dostępne są również w sprzedaży tereny przemysłowe typu green-field. Wszystkie oferowane przez Spółkę grunty posiadają pełny dostęp do infrastruktury technicznej, niezbędnej do funkcjonowania zakładu przemysłowego (energia elektryczna, gaz, woda, kanalizacja).

Przedmiotowe tereny zlokalizowane są obszarach przemysłowych na obrzeżach miast i posiadają dostęp do sieci dróg krajowych. Istnieje możliwość wydzielenia nieruchomości w taki sposób, aby jak najlepiej spełnić wymagania inwestorów.

Dodatkowym atutem Parków Przemysłowych w Wałbrzychu i Świdnicy jest ich lokalizacja w granicach podstref Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK”. Dzięki temu, na podstawie ważnego zezwolenia, będzie możliwość korzystania ze zwolnień podatkowych oferowanych przez specjalną strefę ekonomiczną (zgodnie z obowiązującymi przepisami).

INVEST-PARK DEVELOPMENT posiada bogate i wieloletnie doświadczenie w realizacji zleceń na budowę hal w ramach inwestora zastępczego. Przy wyborze takiego rozwiązania obiekty są projektowane i budowane zgodnie z parametrami określonymi przez inwestora.

 

hale przemysłowe do wynajęcia