Z przyjemnością proponujemy Państwu komfortowe biura, zlokalizowane w Wałbrzychu przy ul. Uczniowskiej 34 (obok siedziby firmy kurierskiej DPD Polska). Biura znajdują się na pierwszym piętrze budynku biurowo - socjalnego przy hali magazynowej.

 

Nieruchomość znajduje się na terenie podstrefy Wałbrzych Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST-PARK" i jest bardzo dobrze skomunikowana - położona jest przy dwupasmowej obwodnicy Wałbrzycha (bezpośredni wyjazd z Wałbrzycha w stronę Świdnicy i Wrocławia), a w jej bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przystanek linii autobusowej nr 18. Jednocześnie jest to bardzo spokojna okolica, z zapierającymi dech w piersiach widokami na góry. Przy dobrej pogodzie bez trudu można z biura podziwiać szczyt Śnieżki.

Biura zostały przygotowane w nowoczesnym stylu w 2013 roku. W celu uzyskania efektu przestrzeni i umożliwienia podziwiania wspaniałych widoków część wydzieleń pomieszczeń wykonano ze ścianek z hartowanego szkła. Dodatkowy komfort zapewniają wysokiej jakości wykładziny dywanowe. Wszystko po to, aby praca w biurze była inspirująca i jednocześnie by łatwo było zrelaksować się podczas pracy.

W budynku, oprócz standardowych pomieszczeń biurowych, wydzielono kameralną salkę konferencyjną, pomieszczenie do przygotowywania i spożywania posiłków, sekretariat oraz gabinet dla osoby zarządzającej firmą. Poniżej przedstawiono rzut pomieszczeń. Zestawienie pomieszczeń i ich powierzchni:

Powiększ plan powierzchni biurowych:

Wałbrzyski Park Przemysłowy - plan biurowcaSekretariat: 25,34 m²
Gabinet: 10,78 m²
Biuro: 19,94 m²
Biuro: 20,82 m²
Biuro: 18,59 m²
Sala Konferencyjna: 12,39 m²
Komunikacja: 3,99 m²
Komunikacja: 20,18 m²
Kuchnia/jadalnia: 5,52 m²
WC: 7,24 m²
Hall: 6,87 m²
Łącznie: 151,66 m²

 


Przed wejściem do budynku znajduje się parking dla samochodów osobowych, gdzie można zapewnić miejsca postojowe dla pracowników biura.

Dla biurowca zapewniono przyłączenie do sieci telekomunikacyjnych oraz wstępnie przygotowano estetyczne listwy do poprowadzenia wewnętrznej infrastruktury komputerowej i telefonicznej.

Na podstawie odrębnych uzgodnień oraz umów jesteśmy gotowi wykonać dodatkowe prace związane z wyposażenie pomieszczeń zgodnie z Państwa wymaganiami.

Dodatkowe informacje oraz oferty można uzyskać pod numerem telefonu: 74 646 25 76 albo pisząc bezpośrednio na adres email: agnieszka.jaroszewska@ipdevelopment 


Połączenia kolejowe
W odległości ok. 4,5 km znajduje się towarowa stacja przeładunkowa Wałbrzych Szczawienko, położona na trasie relacji Wrocław – Jelenia Góra.

Połączenia drogowe
Do Nieruchomości WPP prowadzi nowo wybudowana droga dojazdowa o szerokości 7m, połączona z ul. Uczniowską bezpośrednio prowadzącą do drogi krajowej nr 35

Najbliższe lotnisko
Wrocław - Strachowice – 75 km

Lokalizacja Wałbrzyskiego Parku Przemysłowego

Lokalizacja inwestycji:
  • ul. Uczniowska 34
  • 58-306 Wałbrzych
OSOBY DO KONTAKTU: Agnieszka Jaroszewska tel. 74 646 25 76 agnieszka.jaroszewska@ipdevelopment.pl
Kontakt do Spółki:
  • ul. Uczniowska 16
  • 58-306 Wałbrzych
  • tel. (+48) 74 646 25 70