PLAC DO WYNAJĘCIA

Zapraszamy do skorzystania z oferty najmu placu składowego /parkingu- zlokalizowanego  w miejscowości Świebodzice, przy ul. Kasztanowej.

Plac położony jest w obrębie Świebodzickiego Parku Przemysłowego, gdzie znajdują hale produkcyjno-magazynowe z bogatym zapleczem administracyjno-socjalnym, w których miejsce do prowadzenia biznesu znalazło wielu lokalnych i międzynarodowych przedsiębiorców. Plac w pełni ogrodzony, wyłożony kostką betonową, po którym mogą poruszać się samochody ciężarowe. Wjazd na teren Parku przemysłowego od strony ulicy Wałbrzyskiej oraz Kasztanowej (nowy łącznik) .

Cena miesięcznego najmu 1 m2 wynosi 3,40 zł netto plus podatek VAT, według stawki obowiązującej w dniu zawarcia umowy. Do wynajęcia pozostało ok. 1000 m2.

Plac utwardzony | InvestParkDevelopment
Plac położony jest w obrębie Świebodzickiego Parku Przemysłowego, gdzie znajdują hale produkcyjno-magazynowe z bogatym zapleczem administracyjno-socjalnym, w których miejsce do prowadzenia biznesu znalazło wielu lokalnych i międzynarodowych przedsiębiorców.
www.ipdevelopment.pl

Stawka czynszu nie obejmuje zimowego i letniego utrzymania placu.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu odpowiednich przepisów.

Więcej informacji dostępnych pod następującymi numerami: +48 74 646 25 76; 663 181 666, drogą mailową: mariola.kozlowska@ipdevelopment.pl lub w siedzibie „INVEST-PARK DEVELOPMENT” sp. z o.o. przy ul. Uczniowskiej 16 w Wałbrzychu.