ue
Kompleksowa usługa doradcza INVEST-PARK DEVELOPMENT Sp. z o.o. stanowi kompendium wiedzy dla przedsiębiorców z terenu Dolnego Śląska w zakresie zakładania, prowadzenia i rozwoju działalności gospodarczej. Przedsiębiorcy korzystający z tej usługi mogą otrzymać zarówno doradztwo w zakresie wiedzy podstawowej, zawierającej m.in. zagadnienia zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, jak i doradztwo w zakresie wiedzy specjalistycznej obejmującej tematykę wspierania rozwoju działalności gospodarczej np. poprzez tworzenie klastrów, sieci współpracy, nawiązywanie współpracy z jednostkami naukowymi, czy uzyskiwanie dostępu do wiedzy o innowacyjnych technologiach. Do współpracy zapraszamy mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz osoby, które chcą założyć własne przedsiębiorstwo. Świadczymy usługi fachowej pomocy na etapie zakładania, prowadzenia i rozwijania działalności gospodarczej poprzez wskazanie możliwości i kierunków ich rozwoju, np. dzięki nawiązaniu kontaktów biznesowych z różnorodnymi podmiotami.

W ZAKRESIE KOMPLEKSOWEGO DORADZTWA OFERUJEMY:

  • pomoc i pośrednictwo w zakresie w poszukiwania lokalizacji dla prowadzenia działalności,
  • pomoc w nawiązywaniu współpracy z jednostkami naukowymi,
  • pomoc w uzyskiwaniu dostępu do wiedzy o innowacyjnych technologiach, wsparcie w poszukiwaniu partnerów biznesowych (m.in. w ramach klastrów i regionalnych sieci współpracy), dostęp do analizy obecnych i prognozowanych trendów inwestycyjnych w kontekście prowadzenia działalności gospodarczej przez podmioty z sektora MŚP, dostęp do informacji dotyczących możliwości powstawania klastrów i regionalnych sieci współpracy.

Nasza usługa doradcza świadczona jest poprzez:

  • stronę internetową INVEST-PARK DEVELOPMENT Sp. z o.o. (dokumenty do pobrania)
  • kontakt telefoniczny z doradcą INVEST-PARK DEVELOPMENT Sp. z o.o.
  • kontakt bezpośredni z doradcą w siedzibie INVEST-PARK DEVELOPMENT Sp. z o.o.

DOKUMENTY DO SAMODZIELNEGO POBRANIA

Nr

Opis

Dokumenty do pobrania

1.

„Przewodnik dla przedsiębiorców – Jak założyć działalność gospodarczą?” – dokument zawiera najważniejsze proceduralne, prawne, podatkowe i ekonomiczne aspekty zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Przewodnik dla przedsiębiorców - jak założyć działalność gospodarczą (plik.pdf)


Załączniki (plik skompresowany .zip)


(kliknij nazwę, aby pobrać dokumenty)

2.

„Przewodnik dla przedsiębiorców – Klastry i regionalne sieci współpracy” – dokument zawiera najważniejsze aspekty dotyczące powstawania klastrów i regionalnych sieci współpracy, tj. m.in. aspekt proceduralny, prawny, ekonomiczny i społeczny oraz informacje dotyczące możliwości powstawania klastrów i regionalnych sieci współpracy.

Przewodnik dla przedsiębiorców - klastry I regionalne sieci współpracy (plik .pdf)


Załączniki (plik skompresowany .zip)


(kliknij nazwę, aby pobrać dokumenty)

W przypadku wystąpienia problemów z pobraniem powyższych dokumentów, zapotrzebowania na wersje papierowe dokumentów, dodatkowych pytań lub konieczności uzyskania wyjaśnień prosimy o kontakt z Panią Agnieszką Jaroszewską, Dział Inwestycji i Rozwoju:

  • tel. (+48) 74 646 25 70, fax. (+48) 74 646 25 74 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00)
  • email: agnieszka.jaroszewska@ipdevelopment.pl
  • Adres: INVEST-PARK DEVELOPMENT sp. z o.o., ul. Uczniowska 16, 58-306 Wałbrzych www.ipdevelopment.pl

PONADTO OFERUJEMY DOSTĘP DO DOKUMENTU:

„Analiza rynku z uwzględnieniem obecnych i prognozowanych trendów inwestycyjnych” – dokument zawiera analizę aktualnej sytuacji gospodarczej na terenie województwa dolnośląskiego przygotowaną m.in. na podstawie ankiet i wywiadów z przedsiębiorcami oraz prognozę sytuacji gospodarczej regionu.

ue

Usługa doradztwa wprowadzona została dzięki realizacji projektu pn. „Wprowadzenie do oferty INVEST - PARK DEVELOPMENT Sp. z o.o. kompleksowej usługi doradczej świadczonej na rzecz podmiotów sektora MŚP”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.