Zapytanie ofertowe na wykończenie lokalu mieszkalnego nr 7 w budynku wielorodzinnym przy ul. Lawendowej 1 w Dzierżoniowie.

Spółka INVEST-PARK DEVELOPMENT Sp. z o.o. zaprasza do złożenia oferty na wykończenie lokalu mieszkalnego nr 7 w budynku wielorodzinnym przy ul. Lawendowej 1 w Dzierżoniowie.
Oferta powinna być sporządzona dla prac polegających na wykończeniu lokalu mieszkalnego w standardzie wyższym – dla mieszkania o powierzchni 77,47 m2 i wysokości pomieszczeń: 2,64m.
Zakres prac:
1. Montaż drzwi wewnętrznych do wszystkich pomieszczeń: (ościeżnica obejmująca; konstrukcja skrzydła ramiak drewniany obłożony płytami HDF pokrytymi laminatem CPL, wypełnienie warstwą stabilizującą o strukturze „plastra miodu”; okucia; klamki).
2. Przygotowanie podłoża (usunięcie rys i nierówności), gruntowanie i malowanie ścian i sufitów farbami lateksowymi.
3. Położenie deski podłogowej (przedział cenowy do 100 zł/m2 ) warstwowej 10-12 mm wraz z pełnym wykończeniem (listwy, narożniki) w pokojach.
4. Położenie gresu na podłogach (przedział cenowy 60-80 zł/m2) wraz z cokolikiem w pomieszczeniach kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój.
5. Położenie okładzin ceramicznych ściennych (przedział cenowy 60-80 zł/m2) w kuchni – wolna przestrzeń między zabudową meblowa oraz w łazience do wysokości ok. 210 cm.
6. Meble w kuchni na wymiar: wykonane z płyty Kronopol, blaty laminowane gr. 38mm, szuflady z dociągiem, uchwyt metalowy standard – do kwoty 7.500zł.
7. Sprzęt AGD do kuchni: piekarnik, płyta grzewcza, pochłaniacz, zlewozmywak, bateria, zmywarka – cena sprzętu do kwoty 5.000zł za komplet.
8. Wyposażenie łazienki: wanna w zabudowie, baterie, ustęp na stelażu, umywalka na szafce.
9. Skucie istniejących płytek gresowych na balkonach w celu wykonania hydroizolacji, a następnie ich odtworzenie.

Powierzchnia poszczególnych pomieszczeń wchodzących w jego skład znajduje się na rzucie dołączonym do niniejszego zapytania.

Przed złożeniem oferty wymagane jest przeprowadzenie wizji lokalnej w miejscu wykonywania remontu. W tym celu proszę o kontakt pod numerem telefonu: 74/646-25-77.

Termin wykonania wszystkich prac objętych zleceniem: do dnia 30.11.2016 r.

Ofertę należy przygotować w dwóch wariantach:
a) Za wyżej wymieniony zakres należy podać cenę za robociznę bez materiałów;
b) Za wyżej wymieniony zakres należy podać cenę za robociznę i szacunkową cenę za materiały z założeniem, że Wykonawca kupuje materiały wybrane przez Zamawiającego (faktury do wglądu);
c) Kwota za punkt 6 oraz 7 zakresu prac prosimy podać osobno.

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości przy sporządzaniu oferty bądź też konieczności uzyskania dodatkowych informacji, uprzejmie proszę o kontakt z Panem Wojciechem Kloc – tel. 74/646-25-77, e-mail: wojceich.kloc@ipdevelopment.pl

Podpisaną i zeskanowaną ofertę należy przesłać do dnia 17.10.2016 r. do godziny 10.00 na adres e-mailowy: wojciech.kloc@ipdevelopment.pl lub osobiście złożyć do sekretariatu Spółki na adres ul. Uczniowska 16; 58-306 Wałbrzych.

Zamawiający zastrzega sobie prawo do wycofania się z postępowania na każdym etapie.

Zamawiający zastrzega sobie prawo do wyłączenia z zamówienia punkt 6 oraz 7 z zakresu prac.

 

Załączniki:

zalacznik-nr-1-rzut-mieszkania