Biznes Inkubator” – Parku Biznesu  z Inkubatorem Przedsiębiorczości w Świebodzicach

 

Obecnie w ofercie Spółki IPD brak wolnych powierzchni do wynajęcia w tej lokalizacji.

DO WYNAJĘCIA

HALA MAGAZYNOWO-PRZEMYSŁOWA NR 1

DOSTĘPNA OD ZARAZ


HALA MAGAZYNOWO-PRZEMYSŁOWA NR 3

DOSTĘPNA OD ZARAZ


HALA MAGAZYNOWO-PRZEMYSŁOWA NR 4

DOSTĘPNA OD ZARAZ

Park Biznesu w Świebodzicach mieści się w nowoczesnym obiekcie oddanym do użytku w czerwcu 2021 r. i oferuje łącznie 4.856 m2 powierzchni użytkowej, w tym 3.907 m2 hal, 688 m2 pomieszczeń biurowo-socjalnych. Przy hali znajduje się plac utwardzony o powierzchni 4.700 m2.  Na parterze budynku znajdują się liczne szatnie, oraz pomieszczenie reprezentacyjne, planowane jako miejsce odpoczynku.

Na pierwszym piętrze obiektu położone są biura o powierzchni 26-30 m2. Do dyspozycji Najemców udostępniona jest kuchnia. W Parku dostępna jest również nowoczesna sala konferencyjna oraz dwie sale spotkań biznesowych. Obiekt wyposażony jest w 30 miejsc parkingowych.

Celem funkcjonowania Parku Biznesu jest zapewnienie lepszych warunków dla rozwoju przedsiębiorców z sektora MŚP na terenie Gminy Świebodzice poprzez pobudzanie i promowanie lokalnej przedsiębiorczości oraz kreowanie i zapewnienie warunków do powstawania i rozwoju MŚP. Biznes Inkubator w Świebodzicach mieści się w granicach podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, zatem przedsiębiorcy inwestujący na tym obszarze mają możliwość skorzystania ze zwolnienia z podatku dochodowego oferowanego na terenie specjalnych stref ekonomicznych, pod warunkiem spełnienia wymagań określonych w odrębnych przepisach.