W ramach inwestycji Wałbrzyskie Budownictwo Mieszkaniowe został wybudowany budynek wielorodzinny na nieruchomości położonej w Wałbrzychu przy ul. Orkana w dzielnicy Poniatów. Teren ten położony jest w malowniczej okolicy, w odległości ok. 10 minut zarówno od centrum miasta, jak i od wałbrzyskich centrów handlowych. W niedalekiej odległości od nieruchomości znajdują się przystanek autobusowy i szkoła podstawowa.

Wybudowany i oddany do użytkowania budynek wielorodzinny swoją architekturą nawiązuje do sąsiedniego budynku przy ul. Orkana 22. Zgodnie z projektem jest to budynek trzykondygnacyjny z płaskim dachem, z trzema klatkami schodowymi. Dla 30 samodzielnych lokali mieszkalnych zaprojektowano wielostanowiskowy garaż podziemny. W budynku są dostępne mieszkania dwu i trzypokojowe z aneksami kuchennymi o powierzchni użytkowej od 43 m2 do 70 m2 (do powierzchni użytkowej wliczona jest powierzchnia loggi).

Teren wokół budynku został ogrodzony. Budynek posiada system monitoringu i wideodomofonów. Mieszkania na parterze przystosowane mogą być w pełni dla osób niepełnosprawnych. W celu zapewnienia większego komfortu i bezpieczeństwa dodatkowo zamontowano w tych mieszkaniach rolety. Wszystkie mieszkania są wyposażone w kotły dwufunkcyjne, zapewniające indywidualne ogrzewanie mieszkania i wody.

Obok budynku znajduje się bogato wyposażony plac zabaw, placyki gospodarcze oraz zjazd do wielostanowiskowego garażu.