Spółka „INVEST-PARK DEVELOPMENT” oferuje działki budowlane z przeznaczeniem pod budownictwo wielo i jednorodzinne, jak również działki pod inwestycje produkcyjno-magazynowe.

Wszystkie oferowane działki budowlane posiadają atrakcyjną lokalizację, zarówno dla klientów indywidualnych zamierzających zamieszkać w urokliwych miejscowościach Dolnego Śląska, takich jak

Świdnica, Wałbrzych, Dzierżoniów, Nowa Ruda, jak i dla tych, którzy byli by zainteresowani ulokowaniem swojej działalności biznesowej w sprzyjającym dla prowadzenia biznesu środowisku, z możliwością otrzymania ulg inwestycyjnych z tytułu działania w obrębie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Oferowane przez Spółkę działki przemysłowe typu green -field posiadają pełny dostęp do infrastruktury technicznej, niezbędnej do funkcjonowania zakładu przemysłowego (energia elektryczna, gaz, woda, kanalizacja).

Nasi Klienci mogą liczyć na fachową pomoc ze strony naszego wykwalifikowanego zespołu, w tym również na kompleksową usługę zastępstwa inwestycyjnego.

Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do bezpośredniego kontaktu:

Numery telefonów: kom: 663 181 666 lub (+48) 74 646 25 76

Poczta elektroniczna: mariola.kozlowska@ipdevelopment.pl, ipd@ipdevelopment.pl

Z przyjemnością przygotujemy ofertę handlową przystosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb i przedstawimy obowiązującą w Spółce procedurę ich sprzedaży.